Logo AMEC
Equip

Un equip preparat, cohesionat i divers

L'equip professional i humà que gestiona diàriament amec és una plantilla diversa, en gènere, en edat i en talent. Estem convençuts que el principal valor de l'entitat són les persones que aconsegueixen superar els reptes, les expectatives i els objectius d'amec, l'entitat industrial de referència a Espanya.  

Qui en forma part

Comitè de direcció

  • Joan-Tristany.jpg
    >
    dgral@amec.es
    Contactar

    Joan Tristany

    Director general

  • MJoseLegalina.jpg
    >
    mjlegalina@amec.es
    Contactar

    Mª José Legalina

    Directora financera

  • oscar-Puig.jpg
    >
    opuig@amec.es
    Contactar

    Oscar Puig

    Sotsdirector general

  • DiegoGuri.jpg
    >
    dguri@amec.es
    Contactar

    Diego Guri

    Sotsdirector general

Direcció general

  • Joan-Tristany.jpg
    >
    dgral@amec.es
    Contactar

    Joan Tristany

    Director general

  • Alicia-Miralles.jpg
    >
    amiralles@amec.es
    Contactar

    Alícia Miralles

    Adjunta de direcció | Comunicació i màrqueting

Àrea de membres

  • oscar-Puig.jpg
    >
    opuig@amec.es
    Contactar

    Oscar Puig

    Sotsdirector general

  • Marta-Esteve.jpg
    >
    mesteve@amec.es
    Contactar

    Marta Esteve

    Àrea del soci

  • Carmina-Castella.jpg
    >
    ccastella@amec.es
    Contactar

    Carmina Castellà

    Directora d'unitat de negoci, Tecnologia dels aliments, l'embalatge i el plàstic

  • Alejandro-Gallego.jpg
    >
    agallego@amec.es
    Contactar

    Alejandro Gallego

    Director d'unitat de negoci, Tecnologia tèxtil

  • JoseLuisGonzalez.jpg
    >
    jlgonzalez@amec.es
    Contactar

    José Luis González

    Director adjunt d'unitat de negoci, Tecnologia dels aliments, l'embalatge i el plàstic

  • PaulaCamacho.jpg
    >
    pcamacho@amec.es
    Contactar

    Paula Camacho

    Directora adjunta d'unitat de negoci Construcció, Energia i Ciutats intel·ligents

  • Marc-Fernandez.jpg
    >
    mfernandez@amec.es
    Contactar

    Marc Fernández

    Director adjunt d'unitat de negoci Tecnologia tèxtil

  • JosepMBorrass.jpg
    >
    jmborras@amec.es
    Contactar

    Josep Mª Borrás

    Responsable comercial

Àrea de serveis

  • DiegoGuri.jpg
    >
    dguri@amec.es
    Contactar

    Diego Guri

    Sotsdirector general

  • Pepi-Ortega.jpg
    >
    jortega@amec.es
    Contactar

    Pepi Ortega

    Àrea de serveis

  • Susana-Gonzalez.jpg
    >
    sgonzalez@amec.es
    Contactar

    Susana González

    Observatori amec, Intel·ligència de mercats

  • GerardValles.jpg
    >
    gvalles@amec.es
    Contactar

    Gerard Vallès

    Observatori amec, Intel·ligència de mercats

  • AndreaArenas.jpg
    >
    aarenas@amec.es
    Contactar

    Andrea Arenas

    Innovació i avaluació

  • Eva-Paisa.jpg
    >
    epahissa@amec.es
    Contactar

    Eva Pahissa

    Capacitació i assessorament

  • Sonia Fernandez.jpg
    >
    sfernandez@amec.es
    Contactar

    Sonia Fernández

    Projectes i col·laboracions

  • Lucas.jpg
    >
    lduchatel@amec.es
    Contactar

    Lucas Duchatel

    Promoció internacional Àfrica i Àsia

  • Raquel-Pous.jpg
    >
    rpous@amec.es
    Contactar

    Raquel Pous

    Promoció internacional Europa

  • Andrea Rodrigo.jpg
    >
    arodrigo@amec.es
    Contactar

    Andrea Rodrigo

    Promoció internacional Amèrica

Administració i finances

  • MJoseLegalina.jpg
    >
    mjlegalina@amec.es
    Contactar

    Mª José Legalina

    Directora financera

  • Rosa Hernandez.jpg
    >
    rhernandez@amec.es
    Contactar

    Rosa Hernández

    Administració i comptabilitat

  • santi.jpg
    >
    smarquez@amec.es
    Contactar

    Santiago Marquez

    TI

  • Isabel Lopez.jpg
    >
    ilopez@amec.es
    Contactar

    Isabel López

    Recepció i administració

Àrea de comunicació

  • Nuria Sala.jpg
    >
    nuriasala@e2s.cat
    Contactar

    Núria Sala

    Direcció de comunicació

  • Alicia-Miralles.jpg
    >
    amiralles@amec.es
    Contactar

    Alícia Miralles

    Adjunta de Direcció i Comunicació i màrqueting

  • Gloria-Ayuso.jpg
    >
    gayuso@amec.es
    Contactar

    Glòria Ayuso

    Departament de Premsa i continguts

  • Contactar


    El missatge s'ha enviat correctament

NOTA LEGAL

 

Les dades recollides en aquest document s'utilitzaran en la forma i amb les limitacions que recull la Llei orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). Les dades facilitades pels usuaris s'incorporaran a fitxers de caràcter personal i confidencial dels quals és responsable amec.

 


© 2020 amec | Gran Via de les Corts Catalanes 684, Pral. 08010 Barcelona
  • BforPlanet.jpg
  • TheGlobalCompact.jpg
  • ITMA.jpg
  • Exportarparacrecer.jpg
  • icca.jpg
  • UNE.jpg
  • SEGELL-AGENTS-VERTICAL-SENSE-DATA.png